Strona – Twoja wizytówka w Internecie

cydr
Cydr może stać się naszym napojem narodowym
Sierpień 13, 2014
Tanie domeny – gdzie rejestrować?
Wrzesień 25, 2014

Strona – Twoja wizytówka w Internecie

W XXI wieku naszym życiem rządzi Internet. Większość z nas nie wyobraża sobie początku dnia bez kawy, laptopa i ulubionych stron czy Facebooka. Internet z dnia na dzień dociera coraz dalej i pochłania kolejne kraje. Nic dziwnego, że potencjał marketingowy sieci został szybko zauważony przez specjalistów od marketingu. Dziś posiadanie własnej firmy niesie za sobą obowiązek posiadania strony internetowej i zdobywania klientów drogą elektroniczną.

Na co warto zwrócić uwagę decydując się na zlecenie naszej strony internetowej? Przede wszystkim wykonanie strony trzeba zlecić specjalistą, którzy mają za sobą już wiele wykonanych zleceń, najlepiej popytać po znajomych czy ktoś z nich nie zlecał już takiej usługi. Dobrze jeśli taka firma będzie służyła nam również wsparciem, jeśli chodzi o późniejsze działania marketingowe. Dobra strona powinna przede wszystkim:

– mieć ładną i schludną grafikę

– być przyjazna dla użytkownika

– posiadać łatwy w obsłudze panel, dzięki któremu dodajemy nowe treści

Większość firm oferuje usługi tanich stron internetowych dla firm, które spełniają wszystkie wyżej wymienione warunki a ich koszt, nie musi przekraczać nawet 500 złotych. Przykładowa oferta tanie strony znajduje się np. pod tym linkiem tanie strony internetowe

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge