Jak dobrze dopasować okulary przeciwsłoneczne

Dobranie odpowiednich oprawek okularów w pewnym momencie jest ważne nie tylko dla osób z wadą wzroku. Latem okulary przeciwsłoneczne są niemal równie potrzebne jak butelka wody, czy przewiewne i lekkie ubrania. Najważniejsze jest, by nie sugerować się wyłącznie naszą opinią. Nie zawsze umiemy postrzegać naszą twarz dostatecznie obiektywnie. Do zakupu takiego dodatku jak okulary przeciwsłoneczne damskie warto zaangażować dobrą koleżankę, która szczerze doradzi nam, jaki typ urody prezentujemy i w jakich okularach będziemy wyglądać najlepiej jak to jest możliwe.

Nie sugerujmy się ceną – dobry wygląd to coś, na czym nie zawsze warto oszczędzać, a warto pamiętać, że dobrze dobrane i szanowane okulary przeciwsłoneczne mogą posłużyć nam lata. Stąd nie warto przeglądać czasopism modowych, które próbują wyforsować jeden typ okularów w sezonie, które nie zawsze będą pasowały każdej osobie, które je założą. Musimy być przygotowane na to, że niemal równie ważnym dodatkiem jak okulary jest odpowiedni pokrowiec na nie, by nie zniszczyć naszych okularów, gdy porzucimy je opalając się nad brzegiem morza. Trzeba być także świadomym tego, że nawet najlepiej dobrane okulary mogą nie zawsze pasować do naszej stylizacji – wymusza to często na nas posiadanie kilku par okularów. Inne okulary założymy na szlak w Tatrach, inne w samochodzie, a jeszcze inne w centrum miasta.

Najważniejsze jednak jest czuć się w nich dobrze, jak w każdym innym elemencie ubioru – nie ma nic gorszego niż nawet najpiękniejsza rzecz, która jest tak niewygodna, że chcemy ją zdjąć, a co za tym idzie czujemy się w niej niepewnie i nie możemy w pełni cieszyć się jej posiadaniem. Warto zatem zainwestować w okulary, które pomogą nam cieszyć się każdym letnim dniem i które z pewnością będą idealnie wyglądały nie tylko na półce lub w futerale, ale także na naszym nosie. Powinniśmy być świadomi tego, że od tego jak czujemy się atrakcyjne zależy nasz humor i nasze postrzeganie świata, co często może być dla nas kluczowe do osiągnięcia pożądanego stanu w pracy lub w towarzystwie.

Share
Comments
  1. dopasowana
  2. Artur
  3. Józef

Leave a Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge